Pokalbis su Dalai Lama

Viskas vyksta matricoje. Vienu metu vyksta daugybė dalykų, kurie tarpusavyje persipina, kurie vienus įvykius stabdo, o kitiems atveria galimybes.

Sekmadieninio seanso pradžioje man pasakė, kad aplankysiu ašramus ir susipažinsiu su jų paskirtimi, kad suvokčiau savojo žemiškojo ašramo paskirtį. Seanso pradžioje mane pasitiko Viešpats Sajus ir pasikvietė į savo Ašramą. Sako, įsivaizduok sodą ir tame didžiuliame sode yra daugybė Ašramų. Kiekviename iš jų gyvena Mokytojai ir vykdo savo veiklą. Vieni atsakingi už Žemę ir žmones, kiti atsakingi už žmones ir kitų pasaulių gyvybes, treti atsakingi už begalinėje Visatoje vykstančius procesus.

Kiekvieno Mokytojo mąstymo greitis yra skirtingas, bet daug didesnis už žmogaus. Kol žmogus ištaria vieną žodį, Mokytojas suvokia daugybės žmonių gyvenimus ir jų ryšius su kitais žmonėmis, bei apčiuopia, kas vyksta Visatoje. Žmogaus mąstymo ir veiklos greitis yra labai lėtas dėl Žemės energetikos ir Žemės padėties Visatoje. Todėl suplanuoti darbai nesivysto taip greitai, kaip norėtųsi. O tai suformuoja užstrigimus matricoje.

Mane nusivedė prie Ašramo durų, jos buvo papuoštos rožių žiedais. Man pasirodė gaila nuskintų žiedų ir aš mintyse mėginau suformuoti vijoklines rožes, o ne nuskintų žiedų vainiką. Viešpats Sajus nusijuokė iš tokių mano pastangų ir sako, kad rožės tam ir auga, žydi, kad tik būtų panaudotos vainikų pynimui. Įėjus pro duris iš karto atsidūrėme uždarame sode. Sajus sako: noriu tave supažindinti su vienu senuku tik neįsivaizduok, kad tas išminčius yra Dievas. Dievas yra kiekviename iš jūsų, tai priimk tą senuką paprastai. Senukas atsistojo pasitikdamas mus, padavė ranką pasisveikinimui ir sako: man 580 metų. Aš esu Dalai Lama ir aš tau padiktavau tą laišką (kur pasirašė Dalai Lama XIV). Mano žemiškoji sąmonė yra susiliejusi su aukštesniąja sąmone jau 580 metų, todėl aš gerai prisimenu visus savo gyvenimus būdamas įsikūnijime. (Pasitikslinau informaciją Vikipedijoje ir ten rašo, kad pirmasis Dalai Lama gyveno 1391-1474). Mano žemiškoji atmintis yra gyva. Kai kūnas miršta ir vėl aš gimstu – atmintis išlieka. Iki to laiko, kol susiliejo mano abi sąmonės aš daug kartų įsikūnijau Žemėje ir brandinau savo žemiškąją sąmonę, o  dabar jau 580 metų įsikūniju su susiliejusia sąmone ir suvokiu viską, kas vyksta Žemėje ir subtiliajame pasaulyje. Tau laišką perdaviau aukštesniosios sąmonės dėka, jos dėka ir dabar su tavimi bendrauju. Vėliau nusivedė mane Dalai Lama prie Akašos kronikų, vienoje knygoje buvo parašyta, kad gims Violeta – Matrėja ir jos sąmonė nušvis. Tai reiškia, kad turiu subrandinti savo žemiškąją sąmonę taip, kad ji susilietų su aukštesniąja sąmone.  (kai skaičiau kronikas, ten žodžiai buvo užrašyti eiliuotai, gražiai, bet aš ne viską tiksliai prisimenu. Čia tokia būsena kaip sapne: tuo metu viskas aišku, o prabundi ir neatsimeni. Todėl viską stengiuosi užrašyti iš karto po seanso, nes kol grįžtu namo, dalis prisiminimų išgaruoja).

Vėliau prakalbo apie tuos dalykus, kurie man nelabai suvokiami, tai yra apie Pakylėtųjų Valdovų įsikūnijimus. Dalai Lama sako, kad mano žinios, jog Pakylėtieji Valdovai įsikūnija tik keliuose žmonėse yra neteisingos. Pakylėtieji Valdovai išskleidžia spindulius per daugybę žmonių, tuo labiau per amžius tokių žmonių buvo tikrai daug. Kiekviena siela auga savarankiškai, tik į ją gali savo spindulius nuleisti Pakylėtieji Valdovai. Vieni žmonės sugeba geriau tuos spindulius išskleisti, kiti blogiau, bet tai nereiškia, kad Pakylėtasis Valdovas buvo įsikūnijęs 5-8 kartus. Man pasidarė sunku suvokti įsikūnijimų prasmę atsižvelgiant į Matricos veiklą ir ta mintis nutrūko. Dalai Lama tik paprašė parašyti, kad samprotavimai, jos Pakylėtieji Valdovai buvo tik keliuose įsikūnijimuose nėra iki galo teisingi ir kad prie tos temos grįšim, kai pajėgsiu suvokti daugiau. Nukrypo mintys apie Rerichus, Blavackają. Paklausiau  ar jie gali būti įsikūnijime dabar. Atsakė, kad Elena Rerich per paskutinį įsikūnijimą patyrė daug fizinio skausmo, tai ji tikrai negreit grįš į įsikūnijimą. Nikolajus Rerichas negali dar įsikūnyti, nes kai kurie žmonės jo vis dar neatlaisvina taip, kad jis galėtų grįžti į Žemę iš aukščiausių pozicijų. O štai Blavackajai nebereikia įsikūnyti. Jos žemiškoji sąmonė susiliejo su Aukščiausiąja sąmone (Ponia Teosofija) ir į įsikūnijimą kaip Blavackaja negrįš. (čia ir vėl susikirto mano žinios, kodėl vienas mums žinomas Pakylėtasis Valdovas dar gali grįžti į įsikūnijimą, o kitam nebereikia).

Dalai Lamos žemiškoji sąmonė susiliejo su aukštesniąja sąmone, o Blavackajos su Aukščiausiąja sąmone (pagal žemišką suvokimą), todėl ji ir yra Pakylėtoji Valdovė.

Vėliau mudu su Dalai Lama nuėjome pasigrožėti pašvaistėmis. Sako, per tą vietą Žemę pasiekia pačios aukščiausios vibracijos. Ten yra visamatanti akis. Tik to neleido vadinti Dievu, nes mes nesuvokiam, kas yra Dievas. Sako, būsimose knygose daug tiesos užrašyta, todėl pavadinti reikėtų „7 ciklai. Gal tai yra tiesa?“ Jie mato mane kaip darbingą žmogų, tai gal per gyvenimą pavyks parašyti 20 knygų.

Vėliau kalba pasisuko apie komandos darbą, pasidžiaugė violetinės liepsnos liepimų skaitymu ir parodė, kaip komandai šį kartą pavyko suformuoti apie 10 šviesos kamuolių ir paleisti juos į tas vietoves, kur trūksta šviesos. Liepimų skaitymo metu labai svarbu susikaupimas ir įsijautimas į procesą. Kodėl buvo paprašyta nedaryti jokių veiksmų per liepimų skaitymą? Nes įsisukęs energetinis ratas apima visus komandos narius, o jeigu kas nors juda ir kažką daro, tai išderina tą ratą. Jeigu kitas skaito liepimus, bet stebi, kas vyksta  ašrame, tai išeina iš to rato. Gerai, jeigu išlieka daug susikaupusių skaitytojų, tai ratas dar išsilaiko, bet jeigu salėj vyksta judesys, kiti stebi kas vyksta, ratas praranda inerciją ir Mokytojai turi paduoti savo jėgos tam ratui išlaikyti. Bet juk mes skaitom liepimus, mūsų darbas suformuoti stiprų energetinį srautą, o ne Mokytojų, todėl tikrai reikėtų išmokti atsakingai skaityti liepimus. Mokytojai labai dėkingi visiems, kurie individualiai skaito liepimus už taiką, už gerumą,  už harmoniją. Tai padeda formuoti tuos šviesos rutulius, kurie išsiskaido per visą Žemę. Ačiū kiekvienam skaitančiam, net jeigu skaito už save, už savo artimuosius. Valant žmogaus energetinį lauką valosi matricos kanalai ir tai yra labai gerai.

Baigiant skaityti liepimus, mane sugrąžino į savo erdvę, o ten vyko gražūs procesai. Pakylėtasis Valdovas Kuthumi paskelbė Kazimierą savo pasiuntiniu. Ramunė pranešimo metu išskleidė Mokytojų meilės ir dėkingumo spindulius, o per Ritą Mokytojai paragino žengti toliau savo naujuoju keliu pasitikint ir neabejojant Mokytojais.

Seanso pabaigoje labai jautėsi Mokytojų džiaugsmas, kad pavyko komandai išlaikyti savitvardą, susikaupimą ir atsakingai iki pat pabaigos išliko ramūs, atidūs, išlaikantys pagarbą Mokytojų darbui.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: