Pokalbis su Tamsos jėga

Dirbant su vienu žmogumi vis jaučiau, kad niekaip negaliu pasiekti jo sielos. Atėjo mintis, kad jos nėra, ji atiduota mums. Paklausiau, kam jums? Sako, organizacijai, susietai su tamsos jėgomis. Paklausiau, o kaip įvyko tai, kad siela atiduota tai organizacijai. Tada man parodo regėjimą, kaip viename iš įsikūnijimų moteris labai pergyveno dėl vaiko gyvybės ir ten, kur ji tuo metu gyveno buvo organizacija, kuri užsiėmė ritualiniais šokiais, aukojimais ir juodosios magijos dėka atlikdavo tam tikrus procesus. Moteris, nežinodama kur kreiptis dėl vaiko gyvybės išsaugojimo, kreipėsi į tą organizaciją (nežinau kaip tą bendruomenę pavadinti, tai tiesiog rašau – organizacija), ir pažadėjo atiduoti savo sielą, kad tik vaikas išgyventų. Vaikas išgyveno ir siela atiteko tamsos jėgoms. Ar ji tai pajuto tada ar ne, nežinau, bet šiuo metu tai sukelia tam tikrų problemų dabartiniame gyvenime. Žmogus pažadėjo, pažadus reikia tesėti, liko klausimas, ką daryti, kaip iš tos situacijos išeiti?

Kilo noras pasikviesti į pokalbį kažką iš tos organizacijos vadovų. Susitikimo pradžia nustebino ir mane. Manyje esantis balsas sako: pagarba Tamsos jėgai, jie atsako: pagarba Šviesai. Aš sakau, kad reikia grąžinti sielą tam, kam ji priklauso, man atsako, tokia buvo žmogaus valia. Aš mėginau gudrauti ir sakau, kad Dievas nori, kad ją grąžintumėte. Vadovas pradėjo nuoširdžiai juoktis: Dievui visai nesvarbu tie įvykiai. Žmogus pažadėjo savo sielą už vaiko gyvybės išsaugojimą, vadinasi sandoris teisėtas ir Dievas čia nesikiša. Tada aš jau pasimečiau ir paklausiau, o tai kaip įmanoma atsilaisvinti nuo to pažado. Sako, kad tas žmogus dabartiniame gyvenime turi išgebėti kito vaiko gyvybę, taip jis atiduos skolą gyvenimui. Ir nebebus skoloje tamsos jėgoms. Tik išgelbstint kito vaiko gyvybę, to žmogaus siela atsilaisvins iš tamsos jėgų įtakos.

Apie šį seansą gal ir nebūčiau kalbėjusi jei ne tolimesnis pokalbis su Tamsos jėgos Vadovu. Aš jam sakau, kad tu nesugalvok čia pasilikti, jis nusijuokė: pas mus karšta, bet čia dar karsčiau. Vadovas pradėjo  pasakoti: pasaulyje turi vyrauti balansas tarp gėrio ir blogio. Sako, mes maitinamės iš žmonių gaunamos gerosios energijos, bet tą gerąją energiją žmogus turi sukurti. Yra žmonių, kurie apsupti šviesa, jie mums neprieinami, kaip ir neegzistuoja. Vadinasi, galime maitintis iš vidutinės masės. Bet yra problema, kad didžioji dalis jau seniai pasirinko tamsą ir jie nebekuria gerosios energijos. Vadovas sako, kad mes patys (tamsos jėga) baigiame uždusti nuo savo smarvės. Per daug žmonių atsidavė tamsos jėgoms ir ta „organizacija“ savęs nebeišlaiko, nes nebėra iš kur gauti tiek gyvybinės energijos, kad visus išlaikytų. Todėl, jei nors kiek žmogus parodo noro pasitraukti iš tamsos gniaužtų, mes tam procesui neprieštaraujame. Lieka tik dalykiškai nuspręsti kaip tai padaryti, kad neliktų skolos gyvenimui ir niekados nepykstame, kai žmogus pasirenka šviesą. Tamsos jėgos vadovas sako, iš tiesų ir mes turime vystytis ir mes turime prisitaikyti prie kintančių išlikimo sąlygų, mūsų energetika turi įgauti kitokį pobūdį, paskirtis turi truputi keistis, o vietoj to, mes baigiame uždusti žmonių negatyvume.

Kad žmogus tvirtai išsigrynintų savyje esančią šviesą, tamsos jėgos privalo kurti sudėtingas situacijas. Kol žmogaus sąmonėje neliks nei kibirkštėlės egoizmo, negatyvumo, tol tamsos jėgos privalo duoti išbandymus. Tamsos jėga nėra bloga jėga, bet ji išryškina žmoguje esantį blogį. O ką žmogus savyje turi tai tik nuo jo ir priklauso. Žmogus turi minties galią ir kūrybos jėgą, reikia išmokti ja naudotis teisingai.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: