Įspūdžiai po sekmadieninio seanso (II dalis)

Grįžau atgal į baltą kambarį, padėjau akmenį ir El Morija man parodė ant stalo gulintį voką. Sako, paimk jį ir nunešk Karminei Valdybai. Paklausiau, kas tame voke? Sako, tai prašymas Karminei Valdybai, kad nuimtų karmą nuo Pranciškaus Asyžiečio. El Morija įvedė mane į kitą kambarį. Tai didžiulė patalpa, kurioje ant žemės didžiulėmis krūvomis sukrauti laiškai.  Visi vienodo dydžio ir aukso spalvos. Aš savąjį laišką padėjau ant vienos iš krūvų ir sunerimau, kada Valdybos nariai jį ras ir perskaitys. El Morija nusijuokė ir sako, negi tu manai, kad Pakylėtieji Valdovai mąsto ir elgiasi kaip žmonės? Juk jie iš karto žino, kas tuose laiškuose parašyta ir kurį laišką reikia pirmiausia peržiūrėti. O kai kurie laiškai, kaip ir manasis švytėjo violetine spalva, tai reiškia, kad prie prašymo prisideda ir Dvasios Mokytojai. Tokių laiškų buvo keletas. Dauguma laiškų neatplėšti, teisingiau ten nebuvo nei vieno atplėšto laiško, vadinasi Karminė Valdyba neanalizuoja kas ten parašyta ir nedaro sprendimų, kad sumažintų karmą. Man sako, kad ten daugiausiai surašyti egoistiniai siekiai, arba žmogus dar nieko nepadarė, kad būtų galima palengvinti karminius procesus arba tiesiog neatėjo laikas tam laiškui atplėšti.

Man vėl kilo klausimas, kodėl aš turiu nunešti Karminei Valdymai laišką dėl Pranciškaus Asyžiečio, juk jie viską žino apie Pranciškų ir nereikia mano prašymo. Man atsakė: taip, žinome, bet mums reikėjo iš materialaus pasaulio žinutės, kad jūs įvykdėte viską, ką reikėjo, atlaisvinant karminius ryšius su Pranciškumi. Aš nerimau ir labai prašiau Karminės Valdybos, kad jie ne tik peržiūrėtų kas ten parašyta, bet ir padarytų palankius sprendimus. Bet Karminės Valdybos nariai į tai net dėmesio nekreipė, o El Morija tik juokėsi. Man darėsi nesmagu ir pikta, bet čia pasirodė Pranciškaus Asyžiečio esybė. Jis sako, nurimk, tai tik sielos reikalai. Kokią karmą turėsiu, tokią ir išgyvensiu. Čia tik vystymosi kelias. Aš juk esu AŠ ESU, KAS ESU lygmenyje, tik mano sielos įvaizdis – Pranciškus Asyžietis, turi kai ką atidirbti, atrišti karminius ryšius, kad galėtų atsilaisvinti ir praplėsti savo sąmoningumą. O man yra viskas labai gerai. Kaip Karminė Valdyba nuspręs, taip ir bus, nereikia dėl to nei sielotis, nei pergyventi, tam ir gyvenama, kad kauptųsi teisinga patirtis.

Aš taip ir nesužinojau karminės Valdybos sprendimo dėl Pranciškaus Asyžiečio, El Morija sakė, kad man tai neturi būti svarbu…

Seansas ašrame įsibėgėjo. Man sako, pasiruošk antrai bangai – ateina Pakylėtasis Valdovas Kuthumi. Sako, pamatysi, kaip kris komandos nariai. Taip ir buvo. Kai kam buvo labai sunku, bloga, o aš sėdėjau rami „pogrindyje“ ir nieko negalėjau daryti. Sako, nesikišk į komandos darbą, tavęs čia nėra. ( šv. Pranciškus Asyžietis yra Kuthumi įsikūnijimas).

Tada atėjo trečioji banga. Bet ji atėjo su meile ir švelnumu. Taip į ašramą nusileido Valdovė Sofija. Viskas rimo, aš atsimerkiau ir ramiai laukiau, kol baigsis procesai ašrame. Jie neatrodė labai ramūs ir saugūs, bet padėti niekuo negalėjau. Kai viskas baigėsi komanda išsiskirstė, aš uždariau energetinį kanalą. Tada pasijungė Viešpats Surja ir užrašė laišką „Būkite žavesys“.

Labai džiaugiausi dėl Pranciškaus Asyžiečio, džiaugiausi, kad galėjau Karminei Valdybai nunešti laišką apie prašymą peržiūrėti karminius įsipareigojimus ir žinau, kad už tai turiu būti dėkinga ne tik komandai, bet ir tiems, kurie prie to proceso prisidėjo netiesiogiai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: