Kaip išsivalo informacinis laukas?

Perskaičiau Simo užrašytą laišką „Išvalykite visą matricos šlamštą“ ir prisiminiau seansą su vienu vyriškiu. Jis serga onkologine liga. Seansai sudėtingi, nes atrodo, kad vyksta kova už gyvenimą. Bet mane labai nustebino pojūčiai darant paskutinį seansą. Niekaip negalėjau apčiuopti informacinio lauko, jo tiesiog nebuvo. Viskas kaip išvalyta. Kai žmogus serga ar šiaip blogai jaučiasi tai būna sumažėjęs energetinis laukas, bet kad negalėčiau apčiuopti informacinio lauko, tai to dar nebuvo. Būna blokai, kietos sienos, prie informacijos prieiti sudėtinga, bet čia tas laukas buvo tuščias. Tada Mokytojai ir sako: liga žmogui duota, kad greičiau išvalytų nereikalingą informaciją iš žmogaus informacinio lauko. Žmogaus siela subrendusi, graži, ji gali kilti aukštyn, tobulėti, bet per įsikūnijimus susikaupusi informacija užblokuoja, užkemša informacinį – energetinį lauką ir sielai tobulėti darosi sunku. Tokiu atveju žmogus suserga onkologine liga. Nesu patyrusi, kad kita liga taip valytų informacinį lauką, todėl sakau, kad būtent ši liga tai daro.  (Bet ne visados galima teigti, kad susergama šia liga tik dėl informacinio lauko išvalymo, būna ir kitų priežasčių, arba tai tiesiog pasekmė neteisingo gyvenimo).

Juk būna, kad stebitės: toks geras, nuoširdus žmogus, gyvenime nieko blogo nepadarė, o ėmė ir susirgo onkologine liga. Klausiat, o kur teisybė, kur Dievo gailestingumas? Pasirodo, Dievo gailestingumas tuo ir pasireiškia: ligos pagalba sielos informacinis laukas išsivalo, atsilaisvina nuo „matricos šlamšto“, kaip užrašyta Simo laiške. Siela kitame įsikūnijime gimsta atlaisvinta nuo sukauptos per daugybę gyvenimų nereikalingos informacijos. Žinoma, žmogus visados daug prisirenka informacijos, tai kodėl ne visi serga? Gal dėl to, kad ne visi prisiriša prie tos informacijos, gal moka atsilaisvinti, paleisti tam tikrus prisiminimus, atsisveikinti su tam tikrais žmonėmis, atleisti, atsiprašyti ir taip patys apvalo savo informacinį lauką. O kai kam tai tiesiog nepavyksta, o siela jau subrendusi ir galinti kurti gražų ir teisingą gyvenimą, tai jai ir duodama galimybė to nereikalingo šlamšto atsikratyti.

Laikantis idėjos, kad tu gyveni tik vieną kartą, daug kartų kyla mintis, kodėl gyvenimas toks neteisingas, kodėl vieniems sekasi  geriau, kitiems blogiau. Bet jei suvoki, kad tu gyveni amžinai, kad gyvenimas tik pamokų kelias, tai suvoki, kad kiekvienas įvykis tavo gyvenime turi tikslų paaiškinimą kodėl taip yra, kaip yra. Ir kai kada tiesiog reikia išgyventi sunkią karmą, nes už padarytas klaidas reikia atsakyti. O kai kada jūsų suprantamas blogis gali tapti Dievo dovana. Dovana, kuri leidžia suprasti, kodėl gyveni, kas esi ir ko turi siekti…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: