AGNI JOGA APIE MALDĄ

379. Lama sako „Melstis dera kiekvieną dieną, antraip verčiau visai nesimelsti“. Ir kad taip yra, jūs patys esate patyrę. Iš tiesų, reikia saugoti subtiliąsias vibracijas neprarandant ryšio ritmo. Jūs žinote nuolatinio ritmingo darbo vertę. Jūs žinote, kad toks veržlumas atveria vartus. „Ugninis pasaulis“ I d.

554. Primityvus žmogus melsdamasis visų pirma prašo malonės sau, o išmintingi atsiskyrėliai meldžia malonės pasauliui. Tuo skiriasi primityvus žmogus nuo išminčiaus. Iš tokio nusimanymo teišplaukia visos mintys. Nedera ir nedera ir nenaudinga prašyti sau. Tik kieta širdis mano, kad ji visų svarbiausia. Daug išmintingiau prašyti malonės pasauliui, kuriame ir patys atrasite gėrio lašą. „Širdis“

161. Pagarba Mokytojui – vaistai nuo visų ligų. Kai prispaudžia neganda, kreipkitės į Valdovą. „Ugninis pasaulis“ II d.

29. Nevalia šaipytis iš maldų. Jeigu malda net pirmykštė, ji vis tiek dvasingumo ženklas. Nedera žmogui koneveikti geriausius brolio siekius. Neturime teisės šaipytis iš to, kas atsideda Aukščiausiajam. Paprastai besimeldžiančius ypač puola žemi žmonės.

47. Žmogus meldžia atleisti ir nepakeičia gyvenimo būdo. Jis liūdi dėl nelaimių, bet neatsižada nei vieno įpročio, privertusio jį nuliūsti. Vien tik meldimasis atleisti neturi prasmės – jį turi lydėti gyvenimo taisa. Tai ne liūdesys, o veidmainystė, kai Aukščiausioji Išmintis apsunkinama savigailos. Kol žmonės nesuvoks sąsajų su Aukštybėmis reikšmės, jie savo nenuoširdumu tik šventvagiaus.

57. Malda yra švarintoja. Nederėtų šį apibūdinimą suprasti atsietai. Būtent malda, kaip realus ryšys su Aukščiausiuoju Šaltiniu, geriausiai švarins organizmą nuo visų ligų. Užsikrečiama, kai kūnas leidžia įžengti blogio pasiuntiniams. Kiekvienas kūnas yra linkęs į daugelį ligų, tačiau dvasinį stiprybė neleidžia tokiems polinkiams išsiplėsti. Kai dvasia moka kaip dera prisipildyti aukštesniųjų energijų, ji apsaugo ir kūną nuo pavojų. Tad galima tvirtinti, jog malda yra švarintoja.

60. Kiekvienas tikėjimas nurodo esant ir Angelus Sargus, ir Valdovus, ir Guodėjus – tos pačios Hierarchijos įvairius vardus. Iš tiesų, tegu kiekvienas supranta savaip, tačiau kiekviena širdis tegu veržiasi aukštyn. Tik toks yra tobulėjimo kelias. Malda – tai pašnekesys apie patį Nuostabiausią.

61. Malda yra išmanymo įkvėpėja. Kiekvienas, kas suvokė tokio bendravimo didingumą, neišvengiamai sieks pažinimo – Malda yra bendravimas, kupinas meilės ir atsidėjimo.

67. Malda ne žemina, bet aukština. Jeigu žmogus po maldos pasijus prislėgtas, tai jo malda nebuvo kokybiška.

71. Malda tinka bet kuriuo metu, tačiau kreipimasis į Aukštąjį Pasaulį ypač pageidautinas, kai vyksta dviejų srautų kaita: saulei tekant ir po saulėlydžio. Be to, pridera kreiptis į Aukštąjį Pasaulį einant miegoti. Dera išvalyti sąmonę prieš žengiant pro Šventus Vartus. Jau vien mintis apie Aukštąjį Pasaulį, mintis apie Globėją atgaivins nuvargusią sąmonę ir susitikimai gali būti geresni, o užpuolimai sulaikyti. Tik širdinga mintis apie Aukštąjį Pasaulį – nepažeidžiamas šarvas. „AUM“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: