Sai Babos atlaisvinimo procesas

Mėginsiu paaiškinti procesą, kuris vyko atlaisvinant Sai Babą. Realiai kyla klausimas, ar tai tiesa? Bet, kai pirmą kartą priimant man laiškus, pasirašė Jėzus Kristus aš labai abejojau ar tai gali būti tiesa. Bet praėjo keli metai ir aiškiai matau, kaip keičiasi mano ir mano draugų gyvenimai, kokią jėgą išspinduliuoja laiškai ir abejonės kas juos rašo nebeliko. Kai įvyko procesas, kuriame atsilaisvino Sai Babos siela vėl kilo klausimas ar tai tiesa? Bet procesas įvyko, lieka tik konstatuoti faktą. Truputi noriu paaiškinti kaip viskas vyko. Aš turiu draugą, kuris buvo susitikime su Sai Baba. Jis labai žavėjosi tuo Mokytoju ir man atnešė knygų paskaityti, atnešė ir pelenus, kuriuos Sai Baba materializavo. Kol nebuvau susipažinusi ką reiškia tie pelenai, tai jų neliečiau, maniau, ateis laikas, gal daugiau paskaitysiu apie Sai Babą ir apie pelenų panaudojimą. Vieną vakarą sėdėdama balkone skaičiau knygą “„Kaip katalikų kunigas susipažino su Sai Baba“. Turėjau tuo metu ir kitų gerų knygų, kurias mielai būčiau paskaičiusi, bet širdis norėjo jos. Labai geros mintys toje knygoje išdėstytos, bet nespėjau įsigilinti kaip balkone apčiuopiau Sai Babos siluetą. Kai ateina Pakylėtieji Valdovai, aš juos apčiuopiu užsimerkusi. O čia mačiau atsimerkusi. Truputi pasimečiau, pradėjau klausinėti visokių nereikšmingų dalykų, o po to kažką apie meilę, apie Dievo meilę ir jis išnyko.

Kitą dieną kilo klausimas, kodėl pasirodė Sai Baba? Jokių laiškų po jo mirties nėra priimta ir aš nusprendžiau, kad jau laikas panaudoti tuos pelenus, kad suformuočiau tvirtesnį ryšį su Sai Baba. Artėjo vakaras, pasidirbau visus darbus, kaip ir laisva bei galiu atlikti ritualą. Tik labai pradėjo skaudėti viena koja. Atsirado pasimetimas ar aš gerai suprantu ženklus? Galvoju, gal man reik nukeliaut į ašramą ir ten pabūt, gal Viešpats Maitrėja duos atsakymą kaip elgtis, nes juk tą ritualą galiu atlikt ir vėliau. Niekuomet jokių ritualų neatlieku, bet šį kartą tai skambėjo kaip ritualas. Kai nuvykau į ašramą ir pradėjau su broliu kalbėti apie Sai Babą mane pradėjo krėsti šaltis. Brolis sako eik greičiau į ašramą ir išsiaiškink kaip tau elgtis. Atsistojus ašramo viduryje iš karto pasijungė Maitrėja. Ir kai paklausiau ar man bendraut su Sai Baba, atsakymas buvo visiškai aiškus – Ne. Ar daryt ritualą – atsakymas Ne. Viskas tvarkoj, gavau atsakymus, esu rami vėl nuėjau pasikalbėti su broliu ir jis įėjo į ašramą. Ten kalbant aš pajutau, kaip už ašramo sienų sukilo kova. Pikta kova, net išsigandau ar galiu išeit iš ašramo, nes kirs per kojas. Brolis uždegė žvakes, aš pasijungiau procesui prieš Pasaulio Motinos paveikslą. Prieš porą dienų Pasaulio Motina paėmė Svajonę į pasiuntinius. Jau tas faktas parodė, kad kažkam yra ruošiamasi. Kai pasijungiau procesui iš karto nuotoliniu būdu pajungė ir Svajonę. Tam procesui matyt reikėjo dviejų žmonių. Aš stovėjau viduryje ašramo ir pajutau kaip į mane fiziškai įėjo Sai Baba ir iš karto tą pačią akimirką Pasaulio Motina smogė energetiniu kardu ir Sai Baba pakrito be sąmonės. Kiek supratau Pasaulio Motina tuo momentu atjungė Tamsos Dievą, o pažeista Sai Babos siela susmuko be gyvybės ženklų. Bet tuoj atskrido angelai, padėjo Sai Babą ant neštuvų ir išskraidino jį. Išorėje vykusi kova nurimo, procesas kaip ir baigėsi, tada pasijungė Viešpats Maitrėja ir kalbėjo apie Tamsos Dievus, kurie susiformuoja civilizacijoms žlungant. Tų Tamsos Dievų sunaikinti (sunaikinti sąmonę ir išskaidyti jų energiją) neįmanoma be materialaus plano. Pasaulio Motina negali jų sunaikinti tik energetiniame lygmenyje. Tai galima daryti tik per materialų planą, per žmogaus energetiką. Tiesiog mano kūnas buvo panaudotas kaip gaudyklė Tamsos Dievo, o visa kita atliko Pasaulio Motina, o antras pasiuntinys apsaugojo visą procesą tuo metu, kai į mane įėjo Sai Baba. Kas yra Tamsos Dievai Viešpats Maitrėja davė laišką, nenoriu jo komentuoti, kad neiškreipčiau informacijos. Bet aišku yra tai, kad Sai Baba sugebėjo priimti šviesą iš Aukščiausios Sąmonės šaltinio, jis formavo teisingą mokymą, bet visų pasekėjų energija grįždavo ne Dievui, o nutekėdavo Tamsos Dievui. Po Sai Babos sielos atsilaisvinimo visų pasekėjų energija atsijungė nuo Tamsos Dievo ir jie galės atstatyti savo energijos praradimą.

Jeigu aš būčiau panaudojusi tuos pelenus, tai Tamsos Dievas, kuris buvo prisijungęs prie Sai Babos būtų prisijungęs prie manęs ir visų mano skaitytojų energija būtų nutekėjusi ne ten kur reikia. Bet Mokytojai to būtų tiesiog neleidę, būtų užblokavę informacijos perdavimą, bet to neprireikė, nes intuicija apsaugojo mane ir visą mokymą. Kaip svarbu atkreipti dėmesį į ženklus, nes kai kada gali pasimesti kur tiesa, o kur apgaulė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: