Neužkirskite vaikui kelio į laimingą gyvenimą

Kūdikio laukimas ir vaikelio gimimas – tai nuostabios gyvenimo akimirkos. Šios akimirkos, tarsi maži stebuklai, kuriuos patiria visa šeima. Bet aš noriu pakalbėti apie pačią pradžią – apie vaikelio pradėjimo momentą. Literatūroje tikriausiai skaitėte, kaip svarbu pasiruošti šiam momentui. Tėvai neturi vartoti alkoholio ar kitų narkotinių medžiagų. Jie turi spinduliuoti vienas kitam pagarbą ir meilę. Iš tiesų, tai būtinos sąlygos, nes nuo to priklauso ne tik vaiko fizinė ir dvasinė sveikata, bet ir busimų anūkų sveikata.

Jeigu vienas iš tėvų vaiko pradėjimo laikotarpiu (ne vien tuo momentu, bet kažkurį laiko tarpą iki tol) jautė nuolatinį nerimą, baimę, pyktį – visos tos emocijos persiduoda vaikui. Tai žemų vibracijų energija ir ji blokuoja vaiko gyvybinę energiją, todėl nesuformuojate vaikui nei geros sveikatos, nei sėkmės.

Vaikui pradėti nepakanka vien sueities. Reikalinga paduoti kaip galima stipresnį meilės, pagarbos, džiaugsmo energetinį užtaisą, kad vaiko dvasiniam ir fiziniam kūnui formuotis pakaktų energijos. Žinoma, vaiko siela atsineša savo gyvenimo programą, bet pradėjimo momentas – tai sielos išėjimas iš dvasinės plotmės į fizinę plotmę. Tam perėjimui sunaudojama daug energijos. Jeigu tėvai yra mylintys vienas kitą ir laukia būsimo vaiko, tai jie pradėjimo momente išspinduliuoja pakankamai daug gerosios energijos ir vaikas iš dvasinės plotmės į žemiškąją plotmę įeis apgaubtas tėvų gerosios energijos bangos. Kūdikis neišnaudos savo gyvybinės energijos savęs pradėjimo momentui, vadinasi jis turės gerą startą gyvenimui. Užteks pradinės energijos tiek sveikatai, tiek sėkmei.

Jeigu tėvai gyvena negatyvių jausmų pasaulyje, jeigu jie vienas kitam nejaučia meilės ir pagarbos, tai jie nesuformuos kūdikiui laimingos pradžios. Nesuteiks gerosios energijos nei tam kūdikiui, nei to kūdikio vaikams. Kai dabar gimsta vaikai su negalia, tai nėra vien tėvų problema, ar vaikų karma. Tai gali nulemti seneliai, kurie pradėdami vaiką neišspinduliavo gerosios energijos, o pradėjimui suformuoti energija buvo paimta iš paties vaiko ir jo būsimų vaikų. Tiesiog, neteisingai pradėjus vaiką, atimama galimybė augti sveikiems ir laimingiems vaikams ir anūkams. Vaikai jau gimsta trapūs, fiziškai silpni. Jie jau nebeturi jėgos suformuoti pakankamą kiekį energijos savo vaikų pradėjimui.

Ir dar labi noriu perspėti apie tėvų santykius jau gimus vaikui. Galite vaiką labai mylėti, bet jeigu namuose tvyros pykčio, baimės, neapykantos energija – tai atsilieps vaiko sveikatai. Užtenka tėvams bartis kitame kambaryje, vis tiek neigiama energetika palies vaiką. Ir jeigu barniai, pykčiai bus pastovūs, tai vaikui formuosis lėtinė liga. Ji nepasireikš iš karto, bet vėliau tėvai stebėsis – vaikas gimė sveikas, kas atsitiko, kad susiformavo tokia liga, kuri gali vaiką kamuoti visą gyvenimą? Tėvų tarpusavio santykiai suformavo tą ligą vaikui. Tai ne vaiko karma, tai tėvų neteisingi sprendimai ir jie kalti dėl vaiko ligos. Mylėkite vaikus ne vien žodžiais. Elkitės protingai ir neužkirskite vaikui kelio į laimingą gyvenimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: