Apie pasiekimų momentumo išnaudojimą

Vis kyla mintis aprašyti tą momentą, kai Pakylėtasis Valdovas El Morija buvo pakylėtas į Viešpačius. Sudėtinga tai aprašyti, nes ne viską iki galo supratau, o tokiu atsakingu momentu nenoriu įvelti klaidų.

Seanso pradžioje žinojau tik vieną dalyką, kad man reikia būti ne ašrame, kaip visa komanda, o lauke ir stebėti komandą. Aš atsisėdau ant kėdutės, atokiau nuo ašramo ir padaviau spindulį. Toks jausmas, kad komanda labai užsiblokavusi, kad jai reikia dar daug dirbti, kad atsilaisvintų. Po to pradėjo kilti mintys, kad turi atsilaisvinti ne tik komanda, bet turi įvykti kažkoks pakylėjimas. Pradėjo ateiti vaizdai apie Jėzų, Budą. Po to mintys nusikėlė į senovės Anglija, tarsi turėčiau kažką atlaisvinti nuo sąmonės susikaustymo, iškilo riterių apvalusis stalas. Žodžiu, nusprendžiau, kad jau vėl nebepagaunu teisingos informacijos ir visas mintis užblokavau. Ir visiškai netikėtai išgirdau žodžius: tu atlaisvini El Moriją. Ir tada šoko tokia emocijų banga, sužibo visos čakrų spalvos priešais mane ir aš pašokusi ant kojų pradėjau verkti ir dėkoti Dievui už tą atlaisvinimą. O El Morija pasirodė toks didelis, didelis. Pasaulio Motina vykdė šį procesą. Porą dienų prieš tai, ji pasikvietė mane į ašramą ir pasakė, kad esu Jos pasiuntinė. Tai buvo taip pat netikėta informacija, bet po to sekmadienio supratau, kad tai buvo būtina. Nes tik suteikus pasiuntinės mantiją, Pasaulio Motina galėjo per mane atlaisvinti El Morijos žemiškąjį sąmoningumą ir jis pakylėjo savo sąmonę į aukštesnį lygmenį. Tas procesas tiek sukėlė emocijų, tiek džiaugsmo ašarų, kad į ašramą aš vos įžengiau. O kai komandai pasakiau, kad El Moriją pakylėjo, tuo kart maniau kad į Išminties Valdovus, daugiau nieko nebenorėjau tik miegoti. Tuo tarpu ašramo viduryje buvo padėta plokštė ir striukė susukta kaip pagalvė. Atrodė, lyg paruošta lova ir aš į ją atguliau.

Proceso metu, komanda ašrame buvo pasiruošusi skaityti liepinius, bet jiems daugiau niekas nesigavo, kaip tik skaityti „Aš esu violetinė liepsna“. Ir iš tiesų, kai vyko pakylėjimo procesas, tos maldos energijos labai reikėjo. Vienu momentu komanda nustojo sakyti liepinį, o aš jaučiau, kad dar taip reikia jėgos ir Gailutė pasiūlė tęsti to liepimo skaitymą. Mes nieko nesitarėm, nes komanda buvo ašrame ir nieko nežinojo apie mano išgyvenimus ir vykstantį procesą. Proceso pabaigoje nuskambėjo mintis, kad šiam El Morijos pakylėjimui buvo panaudota dešimties mano įsikūnijimų geroji energija. Jei Valdovai mano, kad aš galiu tai padaryti, tai man nekilo jokių negerų minčių. Tiesiog apie tą procesą iš anksto nieko nežinojau ir tuo labiau niekas neatsiklausė ar galima naudoti mano pasiekimų momentumą. Matyt sielos lygmenyje jau viskas buvo seniai sutarta. Bet pasiekimų momentumo paėmimas atsiliepė fiziškai. Kai grįžau į ašramą ir papasakojau naujienas, atsiguliau ant Žemės ir nieko daugiau nenorėjau daryti, nebuvo jėgos net akių atmerkti. Komandą pradėjo melstis, jie sustojo ratu ir padavė man savo jėgos. Po kokio pusvalandžio pradėjau atsigauti, akys atsimerkė, galėjau šypsotis ir mane pasiekė informacija, kad komanda man suteikė energijos už prarastus 6 įsikūnijimus. Kiti keturi įsikūnijimai buvo stiprūs, ir komanda nėra pajėgi padengti tos netektos energijos. Bet viskas buvo gerai, aš galėjau judėti, galėjau vėl džiaugtis gyvenimu.

Bet energijos stygius pasireiškė gyvenime: susižeidžiau dešinį petį, nebegaliu daug dirbti ir rašyti tapo  sunku. O po dviejų savaičių pasijutau taip, kad mano energetinis laukas iš 100 procentų liko tik 0,001 procento. Dar paukštis trenkėsi į langą ir užsimušė. Toks jausmas, kad mirtis šalia vaikšto. Net Armagedonas užrašė laišką kaip reikia mirčiai pasiruošti. Visados buvau įsitikinusi, kad mano gyvenimas ilgas, nes daug darbų dar nepadaryta, daug knygų neužrašyta. Bet tą akimirką tuo pradėjau abejoti. Nes nebuvo gerosios energijos, kuri mane palaikytų.

Po dviejų savaičių, sekmadienį nuvykau į seansą ne tam, kad įvyktų rimti procesai, o tiesiog pabūti tarp draugų, nes aš neturėjau nei fizinės, nei energetinės jėgos. Bet komanda dar kartą man padėjo. Ji išvalė iš manęs visus negerumus ir pakėlus vibraciją „išprašė“ Dievo, kad sugrąžintų man energiją. Žinoma, komanda tiesiogiai to nedarė. Jie dirbo, kaip rankos vedė, kaip širdis liepė. O susiformavo procesas, per kurį jau Dievas grąžino man 3,5 įsikūnijimų pasiekimų momentumą. O 0,5 įsikūnijimo energijos padavė Marija. Ir taip aš atsigavau. Dar po poros dienų norėjau pakalbėt apie tai su arkangelu Gabrieliumi ir jo neradau. Neradau ir Jėzaus. Ir man pasakė, kad tą sekmadienį, kaip Dievas grąžino man energijos sankaupas, jos buvo paimtos iš daugelio Pakylėtųjų Valdovų ir arkangelų. Nes energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta. Gabrielių pajaučiau tik po kelių dienų. Reikėjo laiko ir jam atstatyti savo energetinį lauką. Štai tokie procesai vyksta ir tokios pasekmės materialiam pasauliui. Gal būt ne viską teisingai supratau, bet dabar žinau, jeigu jau yra naudojamas pasiekimų momentumas, tai tas žmogus tikrai netenka energijos. Aš galvojau, kad tai atsilieps mano kitiems įsikūnijimas, bet tai atsiliepė iš karto. Tikiuosi, kad viskas su mano energetika susitvarkė, tuo labiau, kad to sekmadieninio seanso pabaigoje pasirodė Elohimas Matrica ir paėmė mane į savo pasiuntinės. Vadinasi laukia nauji darbai. Kai Valdovas paima į pasiuntinius yra numatomi vieni darbai, kai į mokinius – kiti darbai. Bet tų „titulų“ suteikimas reiškia tik tai, kad turim atiduoti savo žemišką kūną Dievo valiai vykdyti ir ne mums spręsti, kaip bus panaudojama mūsų energija, mūsų gebėjimai.

Aš džiaugiuos, kad El Morija buvo pakylėtas į Viešpačius ir džiaugiuosi, kad suteikė galimybę man toliau gyventi. Nes tik dabar prasideda nėrimas į visišką nežinomybę, į visiškai naują gyvenimo formą. Juk norisi tai išbandyti čia ir dabar, o ne po kelių tūkstantmečių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: