Šeimos karmos įtaka

Darant seansus vis dažniau tenka pastebėti kokią didžiulę įtaką žmogaus gyvenimui turi šeimos karma. Senelių, prosenelių nuodėmės apgaubia tamsos šydu kelias giminės kartas. Noriu pasidalyti kelių seansų įspūdžiais, gal ne viską tiksliai aprašysiu, bet noriu parodyti šeimos karmos įtaką jūsų dabartiniam gyvenimui.

Atėjo moteris, pirmą kartą. Niekada neklausiu, ko žmogus nori, ko tikisi, nes Mokytojai dirba pagal savo planą ir ne visados jis sutampa su žmogaus noru. Pasijautė, kad moteris anksti neteko tėvo. Paklausiau ar tai tiesa ir ji pradėjo pasakoti, kad tėvo neteko kai jai buvo 4 metai, vėliau neteko vyro, dukters, anūko. Mamos seserys anksti tapo našlėmis, anksti mirė mamos brolis. Iš giminės anksti išeina vyrai. Kilo klausimas kodėl? Atėjo informacija, kad tai prakeiksmas 7 kartoms ir negaliu jo įtakoti. Kai uždėtas skausmo prakeiksmas ar panaudota juodoji magija, galima tai nuimti, o šio prakeiksmo nuimti negalima. Susidomėjau, kaip tai yra ir man parodo pravoslavų bažnyčią. Ten meldžiasi moteris, ji kupina skausmo. Pasirodo, vyriškis užmušė jos sūnų ir ji apimta didžiulio skausmo paprašė dievo, kad žudiko 7 kartos netektų savo artimų žmonių.

Maldos jėga yra labai stipri. Ji suformuoja programą. Tai nereiškia, kad dievas suformavo nelaimes 7 kartoms, bet maldos metu ištarti žodžiai veikia labai stipriai, net jeigu linkima blogio. Teko anksčiau susidurti su paprasta motinos malda, kad dukrai sektųsi. Bet ji išreiškė norą, kaip tai dukrai turi sektis, o tas noras visai nesutapo su tos dukros gyvenimo linija. Ir ta nuoširdi malda, norint pagalbos, uždėjo bloką ant dukters gyvenimo ir apribojo dukters laimę ir sėkmę.

Kai veikia juodoji magija ar paprastas prakeiksmas, tai darbas yra aiškus – reikia tai nuimti. O nuimti kas suformuota maldos metu – neįmanoma. Ta programa yra veikianti ir jaučiu, kad veiks ne tik tos moters vaikus, bet dar ir anūkus. Iškilo klausimas, kaip jai padėti. Mokytojai su kuriais dirbu, išsišaukė tos moters, kurios sūnus buvo nužudytas, sielą. Prasidėjo diskusija apie tai, kaip jos noras sugadino daugelio žmonių gyvenimą, parodė tų žmonių skausmą. Iš pradžių moteris jautėsi teisi, reikalaudama atpildo, bet vėliau, kai papildomos energijos padavė Marija, ji tarsi pajuto, kaip neteisingai pasielgė. Uždėtas prakeiksmas 7 kartoms, atneša nelaimės ir jos giminės septynioms kartoms. Moteris paprašė Dievą būti gailestingu ir atleisti jai, atleisti tai šeimai. Ji pažadėjo grįžti į pasaulį ir atitaisyti padarytą žalą. Moters, kuri buvo pas mane, dukra laukiasi. Koks ryšys tarp tų sielų – nežinau, bet gal yra… Moters siela labai atgailavo ir prašė Dievo leidimo atsiimti maldos programą. Jos noras buvo išpildytas, taip nuo šeimos nusiėmė karmą, kurią suformavo proprosenelis.

Kitas atvejis, kai moteris sunkiai susilaukė vaikelio, o keletą jo giminės moterų visai neturėjo vaikų. Seanso pradžioje apie vaikus dar nieko nežinojau, bet pajutau, kaip tą moterį supa begalinis skausmas, aimanos, baimė. Iš karto nuvedė į praeitį. Ne tos moters, bet jos šeimos. Rodo moterį, kuri priiminėjo gimdymus ir kartu darė abortus. Darė abortus, nes to norėjo ne tik tos moterys, bet ir jų šeimos nariai: tėvai, vyrai. Jautėsi begalinis skausmas tų moterų, skausmas negimusių vaikų, matėsi daug kraujo. Labai sunkus seansas, nes tą skausmą, baimę, neviltį reikia išjausti. Ta senolė pribuvėja vykdė tik tų žmonių norus, bet vis tiek tai buvo nužudymai. O nužudymo karma persidavė per kelias kartas. Kai ateini į šeimą (gimsti), bet kokiu atveju perimi šeimos karmą. Norint padėti šiuo atveju Mokytojai suteikė jėgos negimusios sieloms, jas atlaisvino, atlaisvino ir motinų sielas, kurios kentėjo. Skausmas aplinkui rimo, mažėjo, klientės energetika šviesėjo, tai suteikia galimybę manyti, kad ta neigiama karma atsilaisvino.

Ir dar vienas šeimos karmos pavyzdys. Šeimoje keturi suaugę vaikai, bet visiems nesisekė iš karto sukurti laimingų šeimų (broliai išsiskyrė, dukros tapo našlėmis), visi paženklinti tam tikrų ligų. Man parodė, kad kažkas iš senolių atstūmė besilaukiančią moterį, kuri iš skausmo ir nevilties nusiskandino. Kadangi ji laukėsi kūdikio, o kūdikio energetika yra švari ir stipri, tai tas skausmas su prakeiksmu susiliejo su kūdikio stipria energetika ir nuvilnijo per kelias kartas. Ji norėjo, kad negyventų nei tas žmogus, nei jo palikuonys. Pasirodė, mano klientės proseneliai mirė labai anksti, tėvas anksti mirė, dukrų vyrai anksti mirė. Sunaikinimo programa veikė. Bet, kadangi tai prakeiksmas, jį galima nuimti ir sudeginti žvakės liepsnoje. Tik dar kartą noriu pabrėžti, tai daro Mokytojai. Jei žmogus norėtų, kad nuimčiau prakeiksmą, o Mokytojai tam prieštarautų, tai aš nieko aš nepadaryčiau. Čia neveikia ritualai, čia reikia subtilesnės jėgos pagalbos. Jeigu jie mano, kad verta įsikišti ir atlaisvinti žmogų nuo karmos – tai taip ir padarys. Jeigu mano, kad karmą reikalinga atidirbti – irgi pasakys.

Jūsų gyvenimą įtakoja jūsų pačių buvę gyvenimai, įtakoja šeimos, tautos karma. Ne viską galite logiškai ir moksliškai paaiškinti. Paveldimumas – tai šeimos karma, tik pasireiškia per genus. Viskas, kas išlieka energetikoje, vienaip ar kitaip pasireiškia materijoje. Išorinis pasaulis tik atspindi energetinį pasaulį.

Vienas komentaras “Šeimos karmos įtaka

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: