Žmogus piramidėje

Nusipirkau ametisto kristalą. Nebuvau tikra ar tai tas akmuo, kurio man reikia, bet kai prie jo stovėjau, tai norėjosi verkti ir širdį fiziškai sudūrė. Nei vienas kitas akmuo taip nesuveikė, tai būtent šį kristalą ir nusipirkau.

Po pietų atvyko viena moteris seansui. Apie daug ką kalbėjomės, rankytės dirbo savarankiškai, kol staiga kilo noras pasiimti į rankas tą kristalą. Prasidėjo grubus niūniavimas. Spindulys ėjo į tą akmenį ir į tą moterį. Akmuo tarsi simbolizavo Žemę, kai buvo kuriamas žmogus, šiuo atveju, ta moteris. Iškilo vaizdas: trikampio formos figūra – piramidė. Piramidės viduje baltas žmogaus siluetas. Silueto viduryje sukosi merkaba. Piramidės viršus spinduliavo violetinę spalvą, kitur buvo švelniai melsva su persimainančiomis kitomis spalvomis. Man kažkas pradėjo aiškinti, kad toje piramidėje formuojama materiali žmogaus struktūra. Violetinė spalva ateina iš AŠ ESU, KAS ESU lygmens ir formuojamas žmogaus eterinis kūnas su merkaba, kuri priima visas Visatos energijas. Piramidė tarsi išskiria žmogų iš visumos, išskiria kaip individualybę. Taip formuojamas žmogus. Negaliu tiksliai pasakyti ar taip formuojama siela ar tik žmogaus eterinis kūnas. Tai man pasirodė kaip pradinis žmogaus silueto sufokusavimas.

Į tą piramidę kaip žaibas trenkė raudona srovė. Tos srovės pagalba buvo išdeginama (išimama) dalelytė (disbalansinė dalelytė), kuri buvo užprogramuota žeminti subtiliosios energijos vibracijas. Dabar ta dalelytė nebereikalinga, nes atėjo laikas žmogaus sąmonės kilimui. Disbalansinė dalelytė žemino mūsų sąmoningumo lygį, bet ciklai keičiasi ir žmogus turi atsilaisvinti nuo disbalansinės dalelytės, bei kelti savo sąmoningumą. Vis tik manau, kad ta dalelytė išimama tik tada, kai atidirbama karma, kai siela baigia, kaip literatūroje rašoma, savęs suvyniojimo laikotarpį ir tada pradeda atsiskleidimo (išvyniojimo) laikotarpį.

Tas mugėje nupirktas akmuo leido pamatyti kaip formuojasi žmogiškoji struktūra. Ar aš viską supratau ką rodė, ar viską apčiuopiau – tikrai nesu tuo tikra. Bet dabar žinau, kodėl mums siūlo medituoti įsivaizduojamoje piramidėje, nes ten mūsų namai. Ten mus sukūrė. Ten mūsų apsauga ir pradžių pradžia. Norint eiti teisingu keliu reikia grįžti į pradžią. Pamėginkit medituodami įsivaizduoti piramidę, permatomą, lengvą ir save joje, gal atgims prisiminimai, kas jūs šioje Žemėje esate…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: