Apie Tautą II dalis

Tavo tauta – tai didelė šeima. Jeigu tu joje gimei, vadinasi tu tą šeimą turi gerbti, turi ją palaikyti, paremti ir mylėti. Tik mokėdamas mylėti savus, mokėsi mylėti ir svetimus. Jūs ne veltui esate tos tautos nariai, kurios esate. Jūs esate susieti karminiais tautos ryšiais. Jeigu nesugebėsite pastovėti už savo tautą, vadinasi, jūs neišmokstate pamokos, susietos su tam tikromis bendromis daugelio žmonių idėjomis. Jūs kuriate kolektyvinę sąmonę. Ir ją kuriate net tada, kai juokiatės iš savo tautos, niekinate ją. Jūs kolektyvinėje sąmonėje suformuojate neigiamą požiūrį į savo tautą, į save. O neigiamybė – tai blokas. Jūs formuojate tautos karmą, formuojate energetinius blokus ir apsunkinate savo ir savo artimųjų ateitį. Sakydami, kad jūsų šalyje tik vagys, apgavikai ar kvaili žmonės, jūs suformuojate labai sunkią karmą, nes žodis turi galią. Jums ir jūsų vaikams teks gyventi tarp vagių, apgavikų, kvailų žmonių bet kurioje pasaulio dalyje. Karma jus visur pasieks. Gali gyventi bet kurioje pasaulio dalyje, bet savo gimtinę visados privalai mylėti, gerbti ir ją palaikyti savo dėmesio energija. Taip jūsų šalis taps atgaiva ir pavyzdys kitoms šalims. Žmonės pasimetę vertybių suvokime, neišbrenda iš visuotinės sumaišties, todėl būtina suformuoti idėją, kad žmonės gali gerai ir laimingai gyventi savo gimtinėje. Tokia idėja pasklistų po pasaulį ir žmonės siektų tai įgyvendinti savo šalyse.

Suvokite, aš tikrai kreipiuosi į mažų šalių gyventojus. Jūsų yra nedaug, jūs galite labiau susikoncentruoti į tautos gerovę ir ją palaikyti. Didelėse šalyse, kur gyvena daugybės tautų žmonės, sunku suformuoti bendrus tikslus, bendrus siekius. Žmonių kultūra, mentalitetas nesuranda bendrų taškų, vyksta išsiderinimas, plaukimas pasroviui. Kultūra, papročiai, tikėjimas – turi savo vertybes. Nors visada sakome – neprisiriškite prie senų idėjų, bet jūs turite gerbti tai, kas yra tikra, natūralu, teisinga. Dieviškumo principai – tai žmogiškumo principai. Ir jeigu žmogus visur ir visados elgtųsi žmogiškai, tai tikrai nebūtų tokios sumaišties jūsų gyvenimuose. Viskas, kas paprasta ir natūralu yra sveikintina. Nes dideli dalykai slypi paprastume. O išlaikant tautos vertybes, išsaugai tautos paprastumą, natūralumą, tyrumą. Kolektyvinėje sąmonėje įtvirtintumėte galingą jėgą: paprastumą, lengvumą, žmogiškumą. Sakysite, tai per lengva, bet tai nėra lengva, nes jūs to nedarote. Jūs kuriate labai sudėtingus savo gyvenimus. Kuriate sudėtingus santykius ir paprastas žmogiškumas išnyksta tuose sudėtinguose reikaluose. Atsiranda konfliktai, pavydas, garbės troškimas, susireikšminimas ir jūsų gyvenimas būna suvaržytas tautos neišmanymu ir nepagarba.

Tautos kolektyvinė sąmonė, kaip ir tautos karma turi didžiulę įtaką jūsų asmeniniai brandai, atsilaisvinimui, pažinimui. Atlaisvinę tautos sąmonę nuo negatyvumo, atlaisvinsite ir save, atlaisvinsite ir Žemę. Mylėkite savo artimą, mylėkite Žemę, ji yra jūsų namai. Kai išmoksite galvoti apie savo tautą, savo gimtinę, jūs išmoksite pereiti nuo asmeninių dalykų prie bendruomeninių reikalų. Be to neįmanomas bendras virsmas. Žmogus tobulėja asmeniškai, bet jis yra susietas su kitu žmogumi energetiniais saitais. Ir jeigu nepadės kitam žmogui, tai ir save suvaržys, užspaus. Todėl padėdamas kitam, tu pirmiausia, padedi sau, o padėdamas tautai, tu išmoksti prisiimti didesnę atsakomybę.

Žengimas į vidinį pasaulį negali jūsų atriboti nuo išorinio pasaulio. Tu esi Dievo dalis, kitas žmogus yra tokia pati Dievo dalis. Jūs esate susieti energetiškai bet kuriame lygmenyje. Nepadėdamas atsilaisvinti iš karminių gniaužtų, iš negatyvumo formuojamos žalos, jūs apsunkinate ir savo tobulėjimo kelią. Kili pats, padėk kilti ir kitiems. Tik taip galima pasiekti bendrą brandą. Bendrą civilizacijos kilimą. Juk nesakoma – sužlugo žmogus. Sakoma – sužlugo civilizacija. Todėl prisiimkite atsakomybę, kad nežlugtų dabartinė civilizacija, o tai reikia pradėti daryti nuo pagarbos savo tautai išsaugojimo.

Tauta nuo seno atsinešė savo karmą. Žmonės gyveno tam tikroje teritorijoje ir laikėsi toje teritorijoje suformuotų taisyklių. Tos pažiūros, įsitikinimai suformavo tautos mentalitetą. Suformavo tautos jėgą, bet kartu ir karmą. Reikia atsilaisvinti nuo tos karmos. Geriausias metodas atlaisvinti karmą susiformavusią tarp žmonių – tai mylėti žmogų. Nuo tautos karmos – gerbti ir mylėti savo tėvynę. Viskas sujungta Matrica. Yra šeimos matrica, tautos matrica, Žemės matrica, Visatos matrica. Kiekvienos matricos kanalas turi įtakos jūsų asmeniniam atsilaisvinimui.

Pagalvokite, ką gero galite padaryti vardan tautos gerovės, vardan gimtojo krašto, nes tam krašte ne veltui gimėte. Matricos kanalais patekote į tą kraštą, vadinasi čia jums skirtos ir tam tikros pamokos. Pakelkite dvasią savo šalies žmonių. Kur dingo poetai, mokantys parodyti šalies grožį ir iškelti aukščiausias žmogaus vertybes?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: