Disbalansinė dalelytė

Išminties Valdovai formuodami žmogų į jį sudėjo daugybės energijų dalelyčių. Tame tarpe ir disbalanso dalelytę. Disbalanso dalelytė imama iš Juodosios skylės arba kitaip vadinamos disbalansinės energijos ūko. Ši dalelytė leido prižeminti žmogaus energetiką. Yra manoma, kad pirmieji žmonės buvo labai aukštų vibracijų, labai protingi, gabūs ir t.t. Virsmo procesui reikalingas sąmonės atsivėrimas, kitaip tariant, sąmoningumo didėjimas. Dėka disbalansinės dalelytės, žmogaus sąmoningumas buvo apribotas. Disbalansinė dalelytė sudarė sąlygas laisvos valios pasireiškimui. Jeigu yra disbalansas ir yra balansas, tai žmogus gali rinktis. Žmogus gali rinktis tarp gėrio ir blogio. Augant žmogaus sąmoningumui, pasirinkimas įgauna kitą prasmę, nes atsiranda suvokimas, kad gėris ir blogis tai tas pats. Panaudojant gėrį ir blogį kuriama įvairovė. Viskas priklauso tik nuo žmogaus vibracijų lygio. Kuo grubesnės energijos, tuo grubiau pasireiškia blogis, o gėriui vietos kaip ir nelieka. Bet kūrybai pasireikšti, nuolatiniam tobulėjimui pasireikšti buvo reikalinga į tobulą Aukščiausiojo kūrinį įleisti disbalansinę dalelytę, kad tobulumas būtų ne kaip faktas, o kaip siekiamybė.

Jeigu dabar iš žmogaus išimtų disbalansinę dalelytę, tai žmogui būtų labai sunku gyventi. Disbalansinė dalelytė suformavo tam tikrą gyvybės judėjimo formą (srautą), o jeigu išimtų tą dalelytę, tai tas srautas sustotų. Jeigu iš kelių žmonių išimtum tą dalelytę, tai tas srautas užspaustų tą, kuris sustojo. Įsivaizduokime žmogų, kuriame nebėra negatyvumo.  Jis nebegalėtų gyventi prie šios sistemos. Žmogui, kuriame nėra disbalansinės dalelytės, nereikalingi teismai, kalėjimai, policija, draudimo bendrovės, karo pramonė, vaistų pramonė, medicinos įstaigos ir t.t. Tampa visiškai nereikalingu didžioji dalis gyvenimo srauto. Išėmus tą dalelytę nebelieka aistros, troškimų, egoistinių siekių. Bet juk viso to ir mokomės. Vadinasi ta disbalansinė dalelytė turės būti išimta iš žmogaus struktūros, nes neįmanoma kitaip suformuoti Visatos dėsniais paremto gyvenimo.

Disbalansinė dalelytė egzistuoja apatinėje raudonojoje čakroje. Išminties Valdovai svarsto galimybę, kad reikia išimti tą dalelytę  iš žmogaus struktūros. Tai ir buvo parodyta per seansą su Rita. Norint išimti disbalansinę dalelytę, žmogus turi atidirbti dabartinę karmą, jam turi būti atlaisvinta visų įsikūnijimų atmintis, kartu atlaisvinat visų įsikūnijimų karmą. Ir norisi, kad tie procesai jau dabar būtų pagreitinti, o kiekvienas pagreitintas procesas reikalauja daugiau pastangų, savikontrolės, daugiau teisingų sprendimų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: