Kam keliauti į Šambalą, jei Mokytojai ateina pas mus?

Kilo klausimas, kodėl reikalinga keliauti į Šambalą, jei Mokytojai mus aplanko meditacijų ar seansų metu? Kai Mokytojas ateina į mūsų erdvę, jis prisiderina prie žmogaus sąmonės. Jis pateikia informaciją taip, kaip tas žmogus sugeba priimti, suprasti. Mes turime savo suvokimo lygmenį, turime filtrus, kurie neleidžia priimti tam tikros informacijos. Kolektyvinės sąmonės dėka ir mūsų pačių išgyventa patirtis suformuoja tam tikrą suvokimą apie gyvenimą. Jeigu aš būčiau gimusi Islamo valstybėse, tai Islamo religija man būtų pati artimiausia. Vos tik gimus atsiduri tam tikroje situacijoje. Tave gaubia tam tikri papročiai ir tai, ką matai, kas yra aplink tave, tas yra tos akimirkos tiesa. Tai sąmonės filtras. Jeigu mane auklėja kitaip, man aiškina kitas tiesas, aš jomis patikiu ir suformuoju kitokio pobūdžio sąmonės filtrus. Tie filtrai atsispindi kaip kompleksai, įpročiai, prisirišimai. Mes tarsi suaugame su ta tiesa ir sunku jos atsisakyti, net neapčiuopiame kai kurių klaidingų tiesų.  Su tokiais sąmonės filtrais neįmanoma suvokti tikrosios tiesos. O Mokytojai stengiasi nors  maža dalimi keisti mumyse įsišaknijusias tiesas. Jie nusileidžia iki mūsų sąmonės lygio ir mėgina kalbėti apie begalinės Visatos tiesas pagal mūsų suvokimo lygmenį. Po žodį, po sakinį vis įtvirtindami naują informaciją į mūsų suvokimą.

O kelionė į Šambalą reiškia, kad tu privalai sugebėti atjunti savo protą nuo visų tave supančių tiesų, nuo savos patirties ir kolektyvinės sąmonės. Tu keliauji į Šambalą, vadinasi tu turi suvokti ten esančią situaciją (tiesą) tokią, kokia ji ten yra. Ten informacija nėra pritaikoma pagal žmogaus suvokimo lygmenį. Ji yra tokia, kokia ji yra. Jei tavo sąmonė leidžia priimti tą tiesą, tai nukeliavus į Šambalą gali apčiuopti tam tikrus vaizdus, tam tikrus kontūrus. Bet jeigu sąmonė nėra atsilaisvinusi, tai geriausiu atveju pamatysi šviesą, patirsi nuostabų jausmą, bet nelabai suprasi ką tau rodė, ką tu matei. Tiesiog vaizdas neišryškės. Arba išryškės tik ta dalis vaizdo, kuri yra jau tau suvokiama.

Mokytojai pas mus ateina ir prisitaiko prie mūsų sąmonės lygio. Einant į Šambalą, jau žmogus turi prisitaikyti prie Mokytojų suvokimo lygmens, bent jau maža dalelyte. Vizijoje mačiau Viešpats Maitrėją. Jis stovėjo prie savojo Ašramo. Jis buvo mano dydžio, o po to pradėjo didėti, didėti, kol nebegalėjau apčiuopti jo didybės. Jis ir sako, kai bendrauju su tavimi, tai Aš prižeminu savo vibracijas iki tavo lygio ir tu mane matai savo ūgio. Bet kai mano sąmonė plečiasi, Aš didėju, o didėdamas vis daugiau apčiuopiu, suvokiu. Taip galiu suvokti tik tave, bet galiu akimirksniu suvokti visą jūsų pasaulį, visą Visatą. Galiu suvokti tiek, kiek leidžia mano sąmonė. Žmogus taip pat turėtų išmokti savo vibracijas tiek sužeminti, tiek ir pakelti. Tiek priderinti savo suvokimą prie žmogaus, nesuvokiančio gyvenimo tiesų, tiek praplėsti savo suvokimą, kad galėtų bendrauti su Mokytojais. Reikia mokėti valdyti suvokimo praplėtimo ir sumažinimo mechanizmą. Kitaip neperduosi kitiems informacijos, kad ją suprastų ir nemokėsi priimti informacijos iš savo Mokytojo. Reikia atsilaisvinti nuo kolektyvinės sąmonės, nuo pasaulyje egzistuojančių tiesų. Nereikia jų smerkti ar sakyti, kad tai sena ir niekam tikusi tiesa. Reikia ją gerbti, nes ji egzistuoja. Ji kažkam svarbi. Bet, žmogui, keliaujančiam į Šambalą nebegalima prisirišti prie tų tiesų. Viešpats Maitrėjos mantroje sakoma „Aš esu Laisvė“. Kas yra ta laisvė? Gal tai laisvė nuo savo minčių, nuo savo įsitikinimų, nuo savo įpročių, prisirišimų? Manau, kol nebūsi Laisvas, sudėtinga priimti Visagalį protą ir Visagalę Meilę į save, į savo žemišką sąmonę.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: