Vienas iš pavyzdžių, kaip Mokytojai dirba per mus

2017 04 08 tinklapyje Visatos pažinimo link įkėliau Pakylėtojo Valdovo Sen Žermeno laišką, kuriam Jis ragino skaityti violetinės liepsnos liepinius už tas tautas, kuriose vyrauja didžiulis negatyvumas: karas, priespauda, teroras: „ Padėkite žmonėms, kurie pakliuvę į karo zonas ir patys nebepajėgia išsivaduoti. Siuskite violetinės liepsnos spindulius link tų šalių, kur vyksta karas, nesantaika, badas, teroras. Valykite ne tik savo asmeninę erdvę, valykite pačius skaudžiausius Žemės taškus. Apsigaubkite violetine šviesa ir skaitykite liepinius už tų šalių žmones, kur skausmas, agresija, mirtis.“

Manau, perskaičius tą laišką ne vienas skaitytojas skyrė laiką violetinės liepsnos liepimų skaitymui. Kadangi, mano manymu, situacija sudėtingiausia Sirijoje, tai aš sutelkiau savo dėmesį į tą šalį. Pasijungė ranka, jau supratau, kad prie mano asmeninio darbo prisijungė ir Mokytojai. Ir mano ranka pakrypo į Rusiją. Matosi, kaip spindulys paliečia Kremlių, vėliau, tarsi pradėjo ieškoti kažkokios organizacijos, kuri veikia tarsi pusiau pogrindyje. Ji palaiko tuos, kurie siekia žodžio laisvės, kurie pasisako už demokratiją. Atrodė, kad spindulys mėgina išlaisvinti politinius kalinius. Spindulys ėjo labai stiprus, stiprino net širdį tos organizacijos lyderiui, kad tik jis atlaikytų ir testų savo darbą. Kai seansą baigiau, mintyse nuskambėjo pavardė: Sacharovas. Įsivedžiau į google šią pavardę ir man išmetė straipsnius apie A.Sacharovą:

Andrejus Dmitrijevičius Sacharovas (rus. Андрей Дмитриевич Сахаров, 1921 m. gegužės 21 d. – 1989 m. gruodžio 14 d.) – sovietų branduolinės fizikos atstovas, disidentas ir žmogaus teisių aktyvistas. Sacharovas buvo civilinių teisių ir reformų Sovietų Sąjungoje šalininkas. 1975 m. gavo Nobelio premiją. 1973 Sacharovas buvo nominuotas Nobelio taikos premijai. Ją laimėjo 1975, tačiau jam nebuvo leista išvykti iš Sovietų Sąjungos į Premijų įteikimo ceremoniją. Sacharovo žmona perskaitė jo kalbą per įteikimo ceremoniją.

Sacharovo idėjos paskatino žmogaus teisių principo kaip politikos pagrindo įtvirtinimą. Jo darbuose yra deklaruojama, jog „principas „kas nėra uždrausta tas yra leistina“ turi būti suprastas pažodžiui“, neigiant teisėtumo visų neužrašytų įstatymuose moralinių ar kultūrinių normų svarbumą. Jis buvo suimtas 1980-ųjų sausio 22 dieną, po jo viešų protestų, nukreiptų prieš sovietų invaziją į Afganistaną 1979 metais, ir buvo ištremtas į Gorkio miestą (dabar Nižnij Novgorodas), kuris buvo neprieinamas užsieniečiams.

Tarp 1980-ų ir 1986-ų, Sacharovas buvo laikomas griežtoje sovietų priežiūroje. Savo užrašuose jis mini, kad jų apartamentai Gorkyje buvo dažnas vagių ir kratos vykdytojų taikinys. Jis liko izoliuotas, bet nepasidavęs iki 1986-ųjų gruodžio, kai jam buvo leista sugrįžti į Maskvą, kuomet Michailas Gorbačiovas pradėjo perestroiką ir glasnost.

Jis inicijavo pirmąsias nepriklausomas legalias politines organizacijas ir tapo žinomu Sovietų Sąjungos augančioje politinėje opozicijoje. 1989-ųjų balandį Sacharovas buvo išrinktas į naująjį parlamentą, Visasąjunginį Žmonių deputatų kongresą ir buvo vienas iš demokratinės opozicijos vadovų.

Sacharovas mirė nuo širdies smūgio 1989-aisiais, būdamas 68 metų, ir palaidotas Vostryakovskoye kapinėse Maskvoje. https://lt.wikipedia.org/wiki/Andrejus_Sacharovas

Sacharovas miręs 1989 m., tai kilo klausimas su kuo aš dirbau. Verčiau straipsnius vieną po kito, kodėl perskaičiau apie teikiamas Europos Parlamento Sacharovo premijas. 2009 m. Europos Parlamento Sacharovo premija buvo įteikta Rusijos žmogaus teisių  draugijai „Memorial.“

„Europos Parlamento Sacharovo premija už minties laisvę šiemet paskirta Liudmilai Aleksejevai, Sergejui Kovaliovui ir Olegui Orlovui, atstovaujantiems Rusijos žmogaus teisių gynimo organizacijai „Memorial“ bei visiems Rusijos žmogaus teisių gynėjams. Trečiadienio vidurdienį laureatams iškilmingai įteiktas diplomas ir 50 tūkst. eurų čekis. „Šis apdovanojimas priklauso mūsų žuvusiems draugams ir bendražygiams“, – pabrėžė laureatai.

 

Organizacija „Memorial“ viešina tiesą apie represijas buvusioje Sovietų Sąjungoje ir žmogaus teisių pažeidimus dabartinėje Rusijoje bei kaimyninėse šalyse. Ji taip pat gina pabėgėlius, diskriminacijos ir politinio persekiojimo aukas. Be to, organizacija yra surinkusi duomenis apie 1,3 mln. sovietmečiu persekiotų žmonių ir siekia sukurti viešą represijų buvusioje SSRS archyvą. ”http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?language=lt&type=IMPRESS&reference=20091207FCS66069#title2

Pagaliau tapo aišku, kokiai organizacijai Pakylėtieji Valdovai skyrė savo energiją. Atrodo, seansu metu paduodi spindulį į kažkokią organizaciją ir net nemėgini surasti kas ji tokia. Tų organizacijų yra daugybė, daug kovojančių už laisvę, už demokratiją, bet Mokytojai paduoda tikslią informaciją su kuo jie dirbo. Pajaučiau didžiulę pagarbą organizacijai „Memorial“ už jų drąsą, už jų veiklą. Jeigu Pakylėtieji Valdovai tiesiogiai jiems skiria palaikymą, tai  ši organizacija tikrai verta mūsų maldos  ar violetinės liepsnos liepimų skaitymo energijos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: