Šaukiniai, mantros, liepimai

Noriu trumpai pakalbėti apie Pakylėtųjų Valdovų suteikiamas dovanas, tai yra apie įvairias energetinio palaikymo formas.

        Mantra iš sanskrito kalbos išvertus reiškia „mąstymo, kalbos instrumentą“, „proto įrankį“ . Tai garsinių skiemenų seka, paprastai tariama arba giedama ją kartojant kelis, keliolika ir dar daugiau kartų.

Kas yra mantra? Tai tam tikrų žodžių skambesio virpėjimas. Tai žodžių vibracijos, kurios pakylėja žmogaus skleidžiamas vibracijas į aukštesnį lygmenį.

        O kai mantroje skamba įsakas sau, tai pradeda veikti dėmesio energija. Automatinis virpesių susiderinimas susilieja su sąmoninga veikla ir taip susiformuoja didžiulis pokytis žmogaus energetikoje, tiek fizinėje, tiek emocinėje, tiek mentalinėje sferoje. Su mantra keičiasi vibracija visuose žmogaus kūnuose. Ir žmogaus dvasia susilieja su  Aukščiausiąja Tiesa, su Esme.

        Tai Viešpaties dovana žmogui. Tai galimybė pakylėti savo sąmonę į aukštesnį suvokimo lygmenį. Pakylėti savo meilę į aukštesnių vibracijų erdvę ir priderinti savo žemiškąjį kūną prie aukštesnių vibracijų, kurios nuolat jus pasiekia ir prie kurių turite išmokti prisiderinti. „ (2017 04 17)

        Šaukinys – tai stiprus energetinis užtaisas, galintis padėti žmogui. Tai tiesioginis kreipimasis į Pakylėtąjį Valdovą tam tikru konkrečiu momentu ir konkrečiu tikslu. Naudodami šaukinį, jūs kreipiatės pagalbos ir ji momentaliai suteikiama.  Bet tai yra sukoncentruota dieviškoji energija ir ji turi būti naudojama tikslingai. Jeigu šaukinius (visus) naudosite egoistiniams tikslams, tai jūs susiformuosite didžiulę karmą. Ir vietoj norimos pagalbos, prisišauksite tik papildomų bėdų.

        „Violetinės liepsnos liepimai labai svarbūs žmogaus gyvenime. Jais negalima žaisti nesąmoningam žmogui. Bet, mokymo keliu einantysis yra sąmoningumo siekiantis žmogus, todėl jis turi išnaudoti visas jam suteiktas galimybes, kurios  leidžia jam lengviau ir paprasčiau bręsti. Sąmoningas žmogus turi susipažinti su Violetinės liepsnos liepimais ir juos tikslingai naudoti, norint atvalyti savo karmą, norint išdeginti susiformavusius negerumus žmogaus viduje ir išorėje.

        Skaitant Violetinės liepsnos liepimus, jūs apvalote savo karmą, apvalote savo šeimos, giminės, tautos karmą. Jūs transformuojate negatyvią karmą į teigiamą. Jums nebereikia išgyventi visų jums suplanuotų situacijų, kad atidirbtumėte savo karmą. Jūs pagreitinate savęs atlaisvinimo procesą ir jūs lengviau ir paprasčiau įžengiate į naujo suvokimo pasaulį.” (2016 06 12)

Daugiau informacijos apie liepimus rasite tinklapyje  http://www.asesu.eu/

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: